currently watching:
|The Liar and His Lover|Love in the Moonlight|Tunnel|Signal|Chicago Typewriter|Fighter of the Destiny|
|Rebel: Thief Who Stole the People|

i’m slowly becoming emptier and emptier

14. května 2017 v 7:34 | dawn. |  diary
zdravím,

slečna se zase po dlouhé době ukázala…a taky tak trochu zanedbala blog, jako vždycky ¯\_(ツ)_/¯

poslední dobou se mi zdá, že ten život plyne nějak moc rychle…mám vždycky v plánu několik věci, které musím dokončit a nakonec vlastně neudělám ani jednu, protože buď ten čas není anebo má člověk dalších 3151846 povinností, kvůli kterým to prostě nedává. posledních pár měsíců nemám čas na ty věci, které miluju a které mně dělali svou… už to je zase ta stejná rutina..práce..hlídaní dítěte..brigády a zase jen práce…nevim, takhle jsem si ten "dospělý" život nepředstavovala..už ani nevim kdy jsem naposledy měla "pokec u kafíčka s bff" protože vlastně ten čas na to ani nebyl..a už se mi zdá, že kamarádky, které mám, mě prostě přestávají brát jako "bff", baví se mezi sebou a serou na jednu nedůležitou osobu -.-
.
vždycky říkám, že lidi na kterých mi záleží si udělám čas vždycky, i kdyby to měla být posrana hodina, co by jsme se viděli…stačilo by to. ale moje slečny mají nejspíš jiné mínění o tom. vždycky se můžu rozkrájet, když mi řeknou abych s nima někam šla a je jedno, že jsem měla za sebou několik dní 12 hodinových směn a další den jdu zase, prostě jdu...stojí to za to ?

.
ani nevíte jak moc mě tenhle zasranej "život" už nebaví..zase mám tu svojí pesimistickourealistickou chvilku..člověk by se pro některé lidi roztrhal kdyby to šlo /a že za to některý fakt nestojí/ale oni to berou už nejspíš jako samozřejmost..jediný, co mě tak trochu drží od toho reálného světu je kpop a kdramas…člověk se u toho, tak krásně odreaguje a zapomene na ty shitky, co se kolem něj dějou a začne být sebou...už čekám kdy se z toho všeho složím..fakt, cant take this shit anymore tvle :Fzase menší psychovýlev :D.. tento blog zatím nezažil "normální" daily routine články asi -.-

bye freaks.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 14. května 2017 v 7:57 | Reagovat

*-* NEKRÁST, NELHAT, ASKETISMUS, NENÁSILÍ, SKROMNOST, POKORA, MOUDROST, PRACOVITOST, ČISTOTA, OTEVŘENOST

Koho chléb jíme, tomu i otrocky sloužíme

Vše co lze prodat, to se zde prodává, žijeme v tržní konzumní kultuře, ve které prodáváme tělo a duši tomu kdo má zde peníze, jsme otroci dluhů a smluv. Lež je sladká a pravda je hořká, lidová moudrost je zrcadlem, do kterého se ubožáci neradi dívají, protože v tomto zrcadle spatří to, že jsou otroci toužení po; výhodách, jistotách, moci, popularitě, bohatství, autoritě, kariéře, lásce, atd. z toužení se stalo pekelné soužení a následkem je konzumace slivovice a cigaret. Nesmíš spáchat sebevraždu, protože jsi majetkem toho kdo si tě koupil, pokud spácháš sebevraždu tak ten kdo tě vlastní přijde o svoje vlastnictví, díky kterému se má on velmi dobře.

Otroctví nezaniklo, jenom se přizpůsobilo nové digitální době, tak jako se zde chřipka neustále přizpůsobuje, a tak na chřipku umírá neustále mnoho lidí. Z utrácení za luxus poznáváme pravé otrokáře, pravý otrokář má zde sekretářku a služebního řidiče o tom to je, máte v demokratických volbách možnost si zvolit nové otrokáře, pokud by volby mohli eliminovat konzumní otroctví, tak by otrokáři volby logicky zakázali! Proč si mě žádná celebrita nechce přidat na Facebooku do přátel, a nabízejí se mě k přátelství jenom samí ubožáci s nulovou hodnotou, o tom to je, že ten kdo se dobře před ubožáky utajil v daňovém ráji, ten si zde i dobře žije.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama